Menu Zamknij
Prezenty dla pasowanych przedszkolaków

Pasowanie na przedszkolaka 2023

Dnia 8 listopada odbyła się pierwsza ważna uroczystość dzieci z grupy Wiewiórki – pasowanie na przedszkolaka. Dzień ten pozostanie w pamięci trzylatków na długo.

W krótkiej części artystycznej „Wiewióreczki” przedstawiły swoje umiejętności. Zaśpiewały, zatańczyły i zaprezentowały, co już potrafią i czego nauczyły się od początku roku w przedszkolu. Zasłużyły na miano prawdziwych przedszkolaków. Z uśmiechem obiecały zgodnie bawić się, słuchać pani i pomagać kolegom. Pani Ula za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania” i wręczyła dyplom dla każdego dziecka. Uroczystość uwiecznił słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że uśmiech na twarzach towarzyszący maluszkom i rodzicom będzie obecny przez cały okres pobytu dzieci w przedszkolu.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: