Menu Zamknij
obrazek dekoracyjny

INFORMACJA

Szanowni Państwo, w związku z przekazaną informacją od Dyżurnego Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku informuję, że zgodnie z pismem Dowódcy Jednostki Wojskowej 4101 w dniach 24 luty – 15 marca 2024 r., na terenie województwa podlaskiego będzie realizowane szkolenie żołnierzy. W związku z powyższym mogą być widoczne osoby z bronią palną bądź lub jej replikami oraz pojazdy wojskowe. Z przekazanych informacji wynika, że przedsięwzięcia będą miały znikomy wpływ na życie mieszkańców
województwa.

Dane kontaktowe do właściwych osób ze strony ćwiczących, posiada Dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Ponadto, ze względów bezpieczeństwa, proszę o nie upublicznianie lub przekazywanie osobom postronnym szczegółowych informacji.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: