Zdęcie przedstawia tablicę z przyczepionymi do niej pracami konkursowymi

Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną rozstrzygnięty

Chcąc podtrzymać wielowiekową tradycję wśród najmłodszego pokolenia w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs plastyczny na najciekawiej wykonaną „Kartkę świąteczną”,

Celem konkursu było rozbudzanie kreatywności dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz promowanie talentów.

Na konkurs wpłynęło 62 prace plastyczne, wykonane przez małych artystów samodzielnie, wspólnie z rodzicami lub nauczycielem, za pomocą różnorodnych technik plastycznych. Wszystkie kartki zaskakiwały pomysłowością, formą i kolorystyką.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 16 grudnia 2022 roku. W skład komisji weszły następujące osoby:

• Alina Chodnik
  • Iwona Bogdańska
  • Jolanta Borzymowska

Powołana komisja oceniała pomysłowość, oryginalność jak też walory estetyczne wykonanych kartek. Po długich naradach wyróżniono 20 prac.

Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a wygranym gratulujemy.