Menu Zamknij
Bal karnawałowy - obrazek dekoracyjny

Karnawał w przedszkolu

W czwartek 8 lutego w naszym przedszkolu odbył się karnawałowy bal. Tematem przewodnim było „Baśniowe królestwo”, co stanowiło doskonałą okazję dla dzieci do wcielenia się w ulubione postacie z bajek i baśni. Przygotowania rozpoczęły się do tak wyczekiwanego wydarzenia rozpoczęły się już kilka dni wcześniej. Wspólnie z nauczycielami dzieci wykonywały kolorowe maski, stroje oraz dekoracje, aby stworzyć magiczną atmosferę.

Podczas balu przedszkolaki świetnie się bawiły w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach i zabawach. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”, „krasnoludek” i inne . Jednym słowem zabawa na 102! Była także możliwość pozowania do zdjęć grupowych i indywidualnych.

W trakcie zabawy odbyła się krótka przerwa na poczęstunek, podczas której dzieci mogły skosztować pysznych przekąsek i napojów przygotowanych przez rodziców.

Biorąc pod uwagę entuzjazm i radość przedszkolaków oraz udział rodziców, można śmiało stwierdzić, że bal karnawałowy w naszym przedszkolu był wielkim sukcesem i niezapomnianym przeżyciem. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację i udział w naszej zabawie.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: