Myślisz, że Twoje dziecko może potrzebować opieki psychologicznej lub psychoterapeutycznej?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawiskach informuje, iż od grudnia 2020 r. funkcjonuje nowo otwarty Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Kolnie, w którym udziela się:

• porad psychologicznych;
    • sesji psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i grupowej;
    • sesji wsparcia psychospołecznego realizowanych stacjonarnie i w środowisku domowym, rodzinnym, szkolnym oraz wychowawczym;
    • konsultacji rodzinnych.

Prowadzona jest również działalność edukacyjna.

Zapraszamy dzieci i młodzież uczącą się (do 21 roku życia) wraz z rodzicami/opiekunami doświadczającymi:

• sytuacji trudnych, kryzysowych;
    • problemów w komunikacji;
    • zaburzeń lękowych, depresyjnych;
    • przemocy;
    • i innych.

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Kolnie oferuje także kontakt telefoniczny, on-line.

Wszelkie informacje dostępne są: pod nr telefonu: +48 86 273 93 68 oraz e-mail: osopip@szpitalkolno.pl