Menu Zamknij

REKRUTACJA

Drodzy Rodzice.

Ruszyła rekrutacja do Miejskiego Przedszkola w Stawiskach na rok szkolny 2021/2022. Rodzice dzieci, które już uczęszczały do przedszkola w minionych latach, proszeni są o złożenie DEKLARACJI O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO. Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko do przedszkola pierwszy raz – WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

Wzory dokumentów można pobrać osobiście z przedszkola lub ze strony internetowej: przedszkolestawiski.pl w zakładce Dla Rodziców. Wypełniony i podpisany dokument proszę dostarczyć do Miejskiego Przedszkola w Stawiskach do dnia 30 kwietnia 2021 roku.

Z poważaniem
Iwona Bogdańska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Stawiskach

Pliki do pobrania

PlikWielkość plikuPobrania
Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego18 KB351
Wniosek o przyjecie dziecka do przedszkola320 KB478

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: