Menu Zamknij
Dzieci bawią się na zewnątrz w dzień dziecka

Dzień Dziecka ’22 w Miejskim Przedszkolu w Stawiskach

„My jesteśmy dzieci jak dzieci,
Czasem krnąbrne, czasem czupurne,
Ale chcemy, by księżyc świecił,
A noce nie były pochmurne…
Chcemy, by nie było dnia bez słońca,
Pracy bez pięknej radości.
Chcemy, by ziemia śpiewająca
Pełna była dobrej miłości”.

(T. Kubiak)

3 czerwca w naszym przedszkolu od rana panowała radosna atmosfera. W słoneczne, piątkowe przedpołudnie zebraliśmy się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić najważniejszy dzień w roku, czyli Dzień Dziecka. 

Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być szczęśliwe, dołożyliśmy starań aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Do wspólnej zabawy zaprosiła nas pani Ilona Chylewska, aktorka Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Pod kierunkiem pani Ilony dzieci rywalizowały w zawodach sportowych nie tylko indywidualnie, lecz i grupowo. Tworzyły układy taneczne do znanych utworów muzycznych, lecz przede wszystkim świetnie się bawiły. Okrzykom radości nie było końca.

przycisk galeria

 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: