Menu Zamknij
wyprzedźmy cukrzycę typu 1 - obrazek dekoracyjny

Prewencyjne badanie wczesnego wykrywania cukrzycy typu 1

Drodzy rodzice.

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wyrażenie zgody na przeprowadzenie badania Waszego dziecka mające na celu wyeliminowanie bądź wczesne wykrycie wystąpienia cukrzycy typu 1. Wystarczy wypełnić Formularz świadomej zgody pacjenta oraz Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania ze strony przedszkolestawiski.pl lub u Intendenta) Podpisane dokumenty należy dostarczyć do wychowawców grup do dnia 21 kwietnia 2023 r. O dalszych krokach, w tym o terminie i miejscu przeprowadzenia badania zostaniecie Państwo poinformowani w terminie późniejszym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zamieszczonych na stronie przedszkola ulotkach. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny 86 278 56 51 lub osobisty w godzinach 0700 – 1500 w Miejskim Przedszkolu w Stawiskach.

Z poważaniem
Iwona Bogdańska

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: