Menu Zamknij
Życzenia Wielkanocne Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej

Życzenia Wielkanocne Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej

Mieszkańcom Gminy Stawiski
oraz naszym Przyjaciołom i Gościom

z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Wam najcieplejsze życzenia. Niech ten czas będzie dla Was czasem na refleksję i odnowę duchową. Niech Zmartwychwstały Jezus napełni Wasze dusze swoim światłem i pokojem. Jak powiedział Św. Jan Paweł II „Człowiek nie może nigdy utracić nadziei w zwycięstwo dobra. Ten dzień niech stanie się dzisiaj dla nas początkiem nowej nadziei”. Niech więc wiara i nadzieja nieustannie żyją w Waszych sercach i niech prowadzą Was przez życie. Szczęśliwych Świąt!

Burmistrz Stawisk z Pracownikami Urzędu Miejskiego w Stawiskach
oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Stawiskach z Radnymi

Pliki do pobrania

PlikWielkość plikuPobrania
Życzenia Wielkanocne Burmistrza Stawisk oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej6 MB90

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: