Menu Zamknij
Przykładowa praca zgłoszona do konkursu

Wyniki konkursu wielkanocnego

W naszym przedszkolu, wzorem lat ubiegłych, zorganizowano rodzinny konkurs na ozdobę wielkanocną, wykonaną dowolną techniką plastyczną. Przedsięwzięcie to cieszyło się dużym zainteresowaniem, czego rezultatem było zgromadzenie 54 prac. Doceniamy fakt, iż w ferworze przedświątecznych przygotowań dorośli znaleźli czas, aby wspólnie z dziećmi przygotować prace konkursowe. Różnorodność zastosowanych technik i materiałów, pomysłowość i estetyka zasługują na najwyższe uznanie. Na wystawie oglądać można było m.in. kolorowe pisanki, zajączki, baranki, kurczaczki, koszyczki wielkanocne, kartki i wiele innych.

Komisji konkursowej trudno było wśród tych rękodzieł wybrać najpiękniejsze, dlatego wyróżniła aż 15 prac.

 1. Bagińska Amelia
 2. Karwowska Emilia
 3. Rutkowska Nikola
 4. Białasiewicz Wiktoria
 5. Skrodzka Karolina
 6. Wesołowska Alicja
 7. Brakoniecki Marcel
 8. Kopacz Szymon
 9. Mioduszewska Natalia
 10. Łoszewska Julia
 11. Ramotowski Tomasz
 12. Wiszowaty Krystian
 13. Chludziński Dawid
 14. Karwowska Natalia
 15. Święczkowska Alicja

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: