Menu Zamknij
Kopciuszek - plakat

„Kopciuszek” – przedstawienie Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa

„A czy i wy wiecie, że nie ma większej siły od miłości na świecie?”

Odpowiedzi na to pytanie przedszkolaki szukały oglądając „Kopciuszka”, niesamowite przedstawienie, na które zaprosił nas Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa 22 listopada do Kolneńskiego Domu Kultury. Spektakl przepełniony magią, dobrem i uśmiechem pokazywał również smutek oraz ludzką krzywdę. Dzieci świetnie się bawiły patrząc na perypetie Kopciuszka, a przede wszystkim zachowania niezdarnej siostry i jej wyniosłej matki. Przekonaliśmy się kto był prawdziwym przyjacielem, kto za okruch chleba odwdzięczył się swoją służbą na wielkim balu. Poznaliśmy pięknego i dobrego księcia oraz złą macochę, której intrygi sprawiały, że życie naszej bohaterki zamieniło się w jeden wielki koszmar. A gdy wszystko wyglądało już na stracone magia odmieniła życie Kopciuszka i przyniosła szczęśliwy zwrot akcji.

Całość okraszona była piękną scenografią, genialną grą świateł, cudowną muzyką, tańcem oraz pokazami kuglarstwa scenicznego.

Baśń, mimo że doskonale dzieciom znana, dzięki wspaniałej grze aktorskiej na nowo ich zachwyciła.

Do zobaczenia następnym razem przy podniesionej kurtynie…

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: