Menu Zamknij

Dziękujemy!

Społeczność Miejskiego Przedszkola w Stawiskach kieruje gorące podziękowania do Państwa Małgorzaty i Mariusza Sokołowskich, właścicieli firmy remontowo – budowlanej z miejscowości Michny, za środki finansowe przekazane na potrzeby naszej placówki.

Podarowane fundusze zamieniły się w pełne dziecięcej radości obrazki, przedstawiające nazwy grup. Codziennie rano, już od progu, dzieci wita roześmiana Wiewiórka, zamyślona Biedronka, rozmarzony Motylek, uśmiechnięty Jeżyk i tajemniczy Muchomorek. Dzięki nim na salach zrobiło się jeszcze bardziej kolorowo i przyjaźnie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w życie Przedszkola, życzliwość i współpracę, jednocześnie życząc wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Efekty artystycznych dokonań pana Łukasza Sendlewskiego można podziwiać na załączonych zdjęciach.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: