Menu Zamknij
przedszkolaki biorą udział w zabawach na hali sportowej

Przedszkolaki na hali sportowej

1 września nasze przedszkolaki wypoczęte i z uśmiechem na twarzach wróciły do przedszkola, aby pełni zapału rozpocząć nowy rok szkolny 2022/2023.

Dla jednych to już ostatni rok pobytu w przedszkolu, dla drugich – kolejny, a dla dużej grupy dzieciaków dopiero pierwszy. To właśnie dla nich rozstanie z rodzicami nie było łatwe, ale szybko przekonały się, że wśród zabawek, nowych koleżanek i kolegów, ciekawych zajęć i wielu innych atrakcji w przedszkolu jest Super. Każdy dzień przynosi nowe, ciekawe doświadczenia.

Dużym przeżyciem było dla przedszkolaków tradycyjne już spotkanie z Paniami z GOK-u, które rokrocznie we wrześniu organizują nam „Zabawy sportowe na Orliku”. W tym roku spotkanie odbyło się jednak nie na boisku, a na nowo otwartej hali sportowej.

Już od progu powitali nas Dyzia i Dyzio, którzy jak tylko zdjęliśmy kurtki i zmieniliśmy obuwie zaprosili nas do wspólnej zabawy. Były wyścigi, biegi, gra w piłkę, a umiejętności taneczne wychowanków wprawiały w zachwyt dorosłych.

Na koniec przedszkolaki, pod czujnym okiem opiekunek, mogły swobodnie pobawić się, pobiegać, posiedzieć na trybunach…. Jak się okazało wielkość obiektu nie przytłoczyła maluchów. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na załączonej fotorelacji.

Musimy koniecznie to powtórzyć.

przycisk galeria

 

 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: