Menu Zamknij
Dzieci na sali gimnastycznej oglądają występ muzyków

Nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży

20 października w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Muzycy zabrali nas w niezwykłą podróż, której towarzyszyły dźwięki instrumentów klawiszowych wydobywających się z keyboardu, rogu myśliwskiego oraz trąbki. Dzieci poznały ich budowę oraz sposób wydobywania dźwięku. Na zakończenie wzięły udział w krótkim konkursie, za który otrzymały symboliczne upominki.

Ta magiczna wyprawa do świata dźwięków dostarczyła dzieciom wiele artystycznych emocji. Wspólny śpiew i zabawa wprawiły nas w radosny nastrój, z niecierpliwością czekamy na kolejne muzyczne spotkania.

przycisk galeria

 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: