Menu Zamknij

Dzień Pluszowego Misia

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

25.11.2020 r. nasi wychowankowie uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia zazwyczaj  każde dziecko przychodziło do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem. W tym roku z racji pandemii i obostrzeń z nią związanych nie stało się tradycji zadość, pluszaki zostały w domach.

Na zajęciach Panie zadbały, aby dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia. Zorganizowały zabawy muzyczno-ruchowe, którym towarzyszyły piosenki m.in: „Jadą, jadą misie”, „Misiowa pobudka”, „Pluszowy miś”. Każde dziecko mogło opowiedzieć o swoim przyjacielu – Misiu.

Tego dnia nasi mali podopieczni wykazali się nie lada kreatywnością przedstawiając portret Misia. Każda grupa pracowała inną techniką. Popatrzcie zresztą sami.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: