Menu Zamknij
Obrazek dekoracyjny (dzień matki, dzień ojca)

Dzień Matki i Dzień Ojca w przedszkolu

„Mamo i Tato, weźcie mnie za ręce.
Kochajcie mnie mocno,
ja nie chcę niczego więcej”

 Mama i Tata to najważniejsze osoby w życiu dziecka. Są uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą  niezmiernie ważną.

„Kochana mamo, kochany tato…” – słowa te były myślą przewodnią uroczystości, które odbyły się w maju w Miejskim Przedszkolu w Stawiskach, w poszczególnych grupach wiekowych.  Dzieci, dołożyły wszelkich starań, aby dzień wizyty Dostojnych Gości stał się wyjątkowy. Wierszem, piosenką i tańcem dziękowały  za okazywaną miłość, trud wychowania, cierpliwość i troskę oraz wręczyły rodzicom laurki i drobne upominki.

Za piękne występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Był to dzień pełen wrażeń, a radość i uśmiechy widoczne były na twarzach zarówno dzieci jak i rodziców.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: