Menu Zamknij
Na zdjęciu Pani Burmistrz Agnieszka Rutkowska oraz Pani Halinka Bałdyga, w tle dzieci

Pożegnanie Starszaków oraz pani Halinki Bałdyga

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno,
a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno.”

Dzień 24.06.2022 r. dla jednych to zwykły dzień, dla nas był dniem uroczystym, pełnym radości, ale też zadumy i niekłamanych wzruszeń. Tego dnia bowiem w Miejskim Przedszkolu w Stawiskach odbyła się wyjątkowa uroczystość – „Pożegnanie Starszaków”, którzy po czterech wspólnie spędzonych latach opuszczają mury naszego przedszkola.

Cztery lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla naszych podopiecznych, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi Starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

Przedszkolaki pod kierunkiem swoich pań przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny pt. ,,To były piękne dni…”. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i drobne upominki. Były także życzenia i podziękowania pani Dyrektor skierowane do Pani Burmistrz Agnieszki Rutkowskiej, pani Wice Burmistrz Iwony Niedźwiedzkiej, Rodziców, pracowników administracji i obsługi. Nie zabrakło również łez wzruszenia przy pożegnaniu pani Halinki Bałdyga, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby coś nowego mogło się rozpocząć. Pani Halince życzymy dużo zdrowia, długich lat życia – spokojnych i pogodnych, ubogaconych rodzinną radością. Aby wykorzystywała wolny czas na realizację własnych planów i zamierzeń.

Dzieciom życzymy aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. By wszyscy nabrali sił, zapału do pracy i do wesołych zabaw w szkole i w przedszkolu, w nowym roku szkolnym.

Zakończenie roku szkolnego w jednostkach oświatowych
w Gminie Stawiski

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: