Menu Zamknij
Mikołajki

Mikołajki 2022

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Pomimo braku białego puchu we wczesnych godzinach rannych  pojawił się w naszym przedszkolu z workiem pełnym prezentów Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja. Niecodzienny gość rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie wszystkim przedszkolakom wręczał upominki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

„Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką nam podarowałeś. Do zobaczenia za rok!”

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: