Menu Zamknij
NA obrazku widać kobietę, prawdopodobnie matkę dziecka z ADHD na wizycie u lekarza

Warsztaty z psychoterapeutką – praca i wychowanie dzieci z ADHD

Zapraszamy na bezpłatny cykl 6 spotkań służący zapoznaniu się z problematyką dotyczącą nadpobudliwości psychoruchowej u dzieci. Omówione zostaną typowe problemy związane z nadpobudliwością dziecięcą, dotyczące nie tylko dziecka ale jego otoczenia społecznego; kolegów, rodziców, nauczycieli.

Warsztaty adresowane są do rodziców (opiekunów), którzy wychowują dzieci sprawiające problemy wychowawcze, zwłaszcza rodziców dzieci z ADHD i dziecięcymi wybuchami złości. Zapraszamy również nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych.

Więcej informacji na stronie Centrum Usług Społecznych w Stawiskach: cusstawiski.pl

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: