Menu Zamknij
Szachy - obrazek dekoracyjny

I Otwarty Turniej Szachowy im. Akiby Rubinsteina o Puchar Burmistrza Stawisk

Turniej odbędzie się 24.06.2023 r. (sobota) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Stawiskach ul. Polowa 12 (wejście od ulicy Cedrowskiej).

Rozpoczęcie godz. 10:00.

Zawody zostaną rozegrane w dwóch oddzielnych grupach:

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie: http://www.chessarbiter.com – osoby do 10 roku życia oraz osoby powyżej 10 roku życia lub telefonicznie do sędziego zawodów Magdaleny Sobocińskiej 692 448 296 lub e-mail: mmsoboc@wp.pl w terminie do 21.06.2023 r. (środa).

Celem turnieju jest popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Stawiski i woj. Podlaskiego oraz uczczenie pamięci Akiby Rubinsteina – najlepszego polskiego szachisty, urodzonego w Stawiskach.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdą Państwo w regulaminie, który jest do pobrania na stronie: www.gokis-stawiski.pl.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: