Dzień dziecka - obrazek dekoracyjny

Dzień Dziecka 2023

Nie trzeba nikomu mówić, że 1 czerwca to najradośniejsze, najweselsze i najbardziej rozkrzyczane święto ze wszystkich świąt. Dzień ten należy do wszystkich dzieci zarówno tych najmłodszych jak i do tych „wyrośniętych”, bo przecież każdy z nas tak naprawdę w głębi serca jest jeszcze dzieckiem.

W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy niezwykle hucznie. Od samego rana panowała radosna atmosfera. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji, które zapewnili nam animatorzy z firmy RALFIK. Były konkursy, zabawy muzyczno-ruchowe oraz gry zespołowe. Nie zabrakło dmuchanego dinozaura i baniek mydlanych.

W salach czekał też słodki poczęstunek, przygotowany przez naszych niezawodnych Rodziców, w trakcie którego dzieci mogły złapać oddech i nabrać sił na kolejne zabawy. Największą atrakcją było pojawienie się na naszej imprezie Minionka.

Przedszkolaki bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cała impreza dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie każdy otrzymał symboliczny upominek. Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy wielu radości i spełnienia marzeń.