Menu Zamknij
pasowanie wiewiórki

Pasowanie Na Przedszkolaka

Dzień 30 października pozostanie na długo w pamięci najmłodszych dzieci z grupy Wiewiórki, które w tym roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Rangę uroczystości podkreśliła obecność Pani Burmistrz Agnieszki Rutkowskiej. Ze względu na epidemię i obowiązujące obostrzenia wśród gości zabrakło rodziców, których jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

W krótkiej części artystycznej Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce. Najmłodsi przekonali zebranych, że zasługują na miano prawdziwego przedszkolaka. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po wysłuchaniu zgodnych oświadczeń Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania” i wręczyła dyplom dla każdego przedszkolaka. Nie zabrakło życzeń i upominków od Pani Burmistrz Agnieszki Rutkowskiej, która w trosce o bezpieczeństwo obdarowała dzieci odblaskami i kamizelkami. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że uśmiechy które podziwialiśmy na twarzach naszych świeżo upieczonych przedszkolaków, będą im towarzyszyły przez wszystkie lata pobytu w naszym przedszkolu.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: