Menu Zamknij
Zdalne zajęcia przedszkolne

Zdalne zajęcia w Miejskim Przedszkolu w Stawiskach

W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną w kraju, od wtorku 6 kwietnia w przedszkolu odbywać się będą tymczasowo zajęcia zdalne. Połączenie będzie realizowane za pośrednictwem darmowej aplikacji ZOOM. Szczegóły zostaną przekazane rodzicom indywidualnie, poniżej natomiast prezentujemy, krótką instrukcję postępowania z aplikacją ZOOM:

  1. Aby uczestniczyć w zajęciach należy zainstalować na swoim urządzeniu aplikację ZOOM (do pobrania pod tym adresem: https://zoom.us) i dołączyć klikając przycisk „Join a Meeting”.
  2. Następnie w polu ID wstawiamy ID grupy (otrzymają je państwo od opiekuna/wychowawcy grupy) zaś w drugim polu imię i nazwisko uczestnika/dziecka.
  3. W następnym kroku zostaniemy poproszeni o podanie hasła – wpisujemy hasło otrzymane od opiekuna/wychowawcy grupy.

Dołączyć do zajęć możemy również bez instalacji aplikacji – za pośrednictwem przeglądarki internetowej (np.: Edge, Opera):

  1. Należy skopiować link grupy (otrzymają go państwo od opiekuna/wychowawcy grupy) i wkleić go w pole adresu, w oknie przeglądarki.
  2. Następnie klikamy przycisk „Launch Meeting”, po czym powinna pojawić się opcja „Having issues with Zoom Client? Join from Your Browser”, w którą klikamy.
  3. W polu „Your name” wpisujemy imię i nazwisko uczestnika/dziecka, a następnie klikamy „Join”.

W przypadku problemów prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.
Kontakt pod numerem telefonu: 86 278 51 56.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: