Menu Zamknij
KOZUCHA KŁAMCZUCHA

Kozucha Kłamczucha

25 września był dla naszych przedszkolaków wyjątkowym dniem. Korzystając z zaproszenia GOKiS w Stawiskach dzieci mogły obejrzeć teatrzyk „Kozucha Kłamczucha” w wykonaniu „Bajkowych Super Babć” działających przy stowarzyszeniu KLANZA w Białymstoku. Po długiej wędrówce (szczególnie dla trzyletnich nóżek) z radością zawitaliśmy w gościnnych progach GOKiS-u.

Przedstawienie na motywach utworu Janiny Porazińskiej zrealizowane zostało w formie zabawnej opowieści o niesfornej kózce Zazuli. Sztuka pokazała małym widzom, jak ważna jest prawdomówność, umiejętność wybaczania oraz prawdziwa przyjaźń. Nasi najmłodsi z pewnością zapamiętają wypływający z bajki cenny morał:

„Bo kłamstwo, bo kłamstwo krótkie ma nogi,
Nie kłamcie, bo mogą wyrosnąć wam rogi”.

Inscenizacja wzbudziła zachwyt wśród dzieci, czego dowodem były gromkie brawa.

Organizatorom serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne zaproszenia.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: