Menu Zamknij
zabawki

Motylki dziękują za zakup zabawek

Wrzesień jest dla nas – przedszkolaków z grupy Motylki, miesiącem pełnym nowych wrażeń, emocji, znajomości. To czas, w którym z wakacyjnych urwisów zmieniamy się w grzecznych wychowanków. Podporządkowanie się nowym zasadom i regułom, a także kilkugodzinna rozłąka z ukochanym rodzicem dla niektórych z nas może być trudna i wymagająca łagodnego przyzwyczajenia się do nowej sytuacji.

Z pomocą w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu przyszli Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach. Obdarowano nas pięknymi prezentami, które w imieniu Panów Strażaków przekazał komendant jednostki. Ponadto Pan Remigiusz Bikowski – radny powiatu kolneńskiego wręczył kolejne podarki. Teraz możemy pochwalić się dwoma, dużymi samochodami strażackimi oraz prześliczną lalką.

Wizytę złożyła nam także Pani Zofia Obrycka. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych zabawek: puzzli, klocków oraz akcesoria kuchenne.

Pani Sylwia Bałdyga przekazała dużą ilość pojazdów:  koparek, traktorów, śmieciarek, stację paliw oraz układanki.

Kolejne zabawki zamówił już dla nas radny powiatu kolneńskiego Pan Tomasz Chojnowski. Z niecierpliwością na nie czekamy.

Państwo Radosław i Magdalena Patalan przeznaczyli pieniądze na zakup potrzebnych przyborów i akcesoriów wykorzystywanych w codziennych zajęciach.

Serdecznie wszystkim dziękujemy najpiękniej jak umiemy. Każda otrzymana od Państwa pomoc znacznie umili nam czas spędzony w przedszkolu.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: