Menu Zamknij
bal karnawałowy

Bal karnawałowy w przedszkolu

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 12 lutego 2020 r. w  pięknie udekorowanej sali gimnastycznej naszego przedszkola z użyciem efektów świetlnych i dymnych odbył się bal karnawałowo-choinkowy.

Rozpoczęcia zabawy  dokonał pan G. Paczoszka, który w tym roku był głównym prowadzącym tejże imprezy. Towarzyszyła mu Śnieżynka z zaprzyjaźnionego z naszym przedszkolem GOKiS-u, która zabawiała naszych podopiecznych. Na początku balu nastąpiła prezentacja poszczególnych grup, podczas której  dzieci w przepięknych kostiumach zaprezentowały się przy dźwiękach muzyki ulubionych tańców.

Mogliśmy podziwiać królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów, rycerzy, muszkieterów, czy policjantów. Gdy usłyszeliśmy pierwsze rytmy wesołej muzyki przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”, samba, macarena i „Krasnoludek”. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Wytchnieniem od przedniej zabawy był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Niesamowitym przeżyciem była wizyta św. Mikołaja, który to obdarował wszystkich uczestników balu prezentami.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów oraz panu G. Paczoszce za sprawne i atrakcyjne przeprowadzenie zabawy. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: