Menu Zamknij
red&white

„Pod biało – czerwoną”

,,Drodzy Rodzice. W imieniu Pani Burmistrz Agnieszki Rutkowskiej zwracamy się z ogromna prośbą, o wzięcie udziału w głosowaniu na projekt ,,Pod biało – czerwoną”. Szczegóły projektu oraz link do głosowania znajdziecie Państwo wchodząc na stronę internetową www.stawiski.pl. W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy członkowie rodzin, także ci najmłodsi. Wystarczy aby jeden z domowników posiadał adres e–mail (zmieniacie Państwo imię i nazwisko, adres można wpisywać ten sam). W rubryce imię i nazwisko lidera prosimy wpisać Agnieszka Rutkowska. Będziemy wdzięczne, jeśli Państwo wezmą udział w glosowaniu. Jednocześnie prosimy o informację zwrotną, ile osób z Państwa rodziny oddało głos. Jeśli głosowaliście Państwo wcześniej, również prosimy o taką informację. Dziękujemy i pozdrawiamy – nauczycielki przedszkola”.

Taką informację otrzymali Rodzice wszystkich przedszkolaków. Cieszymy się bardzo i dziękujemy serdecznie, że tak wiele osób wzięło sobie do serca naszą prośbę, o czym świadczą dotychczasowe wyniki głosowania. Pani Burmistrz Agnieszka Rutkowska za naszym pośrednictwem również zwraca się do Państwa ze słowami podziękowania:

Szanowni Państwo,

bardzo dziękuję za tak dobry wynik, jaki na chwilę obecną osiągnęliśmy w akcji ”Pod biało-czerwoną”. Ranking został zaktualizowany i mamy naprawdę imponującą liczbę głosów. Jednakże bardzo proszę o dalszą aktywność, ponieważ do mety dobrniemy dopiero 11 listopada br. o godz. 23:59. Proszę nie zaprzestańmy na tym, co już udało się osiągnąć, bo tak jak to zawsze bywa, wszystko rozstrzyga się przed samą metą :-). Na pewno są jeszcze w naszej gminie osoby, które nie oddały głosu. Proszę dotrzyjmy do nich, powiedzmy o akcji, pomóżmy zagłosować. Ja oczywiście także nie ustaję w działaniach. Naprawdę wierzę, że Razem damy radę!

Dziękując, proszę również o dalszą współpracę i zaangażowanie w akcję „Pod biało – czerwoną”.

Link do rankingu: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona

Link do informacji jak głosować: https://stawiski.pl

Życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.
Agnieszka Rutkowska
Burmistrz Stawisk

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: