Menu Zamknij

Andrzejki 2020

„Święty Andrzej Ci ukaże,
Co Ci życie niesie w darze”

Tym zaklęciem 27 listopada w naszym przedszkolu, w miłej i serdecznej atmosferze rozpoczęło się magiczne spotkanie andrzejkowe. Każda grupa pięknie udekorowała swoje sale, a palące się świece wprowadziły wszystkich w tajemniczy nastrój. Z każdego kąta spoglądały na dzieci tajemnicze oczy sów, kotów i nietoperzy, po firankach przechadzały się czarne pająki. Nie zabrakło też duszków i oczywiście „Księgi wróżb”, bo co to byłby za wieczór magii, gdyby zabrakło tych rekwizytów.

Każdy uczestnik zabawy mógł się dowiedzieć: kim zostanie w przyszłości, odczytać przyszły los z rzuconych kości, a nawet sprawdzić jakie imię będzie miał przyszły mąż czy żona.

Po wielu emocjonujących wróżbach dzieci z chęcią zasiadły do słodkich przekąsek, przygotowanych przez rodziców.

Czy zabawa była przednia? – oceńcie sami przeglądając fotogalerię.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: