Menu Zamknij
dzień dziecka

Dzień dziecka

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 4 czerwca i w dniu tym, słońce świeciło nad naszym przedszkolem dla wszystkich dzieci a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Spotkanie przed przedszkolem zaczęło się od życzeń uśmiechu i radości nie tylko od święta, po czym rozpoczęła się zabawa! Były konkurencje sprawnościowe, tańce i śpiewy. Dzieci z radością ustawiały się po baloniki, które zamieniały się w upragnioną rzecz lub zwierzątko lub cierpliwie czekały na wymarzone malowanie twarzy. Najstarsi przedszkolacy chętnie tworzyli kolorowymi kredami piękne malunki na chodniku. Po emocjach sportowych dzieciom szczególnie smakowały słodkie niespodzianki przygotowane przez rodziców.

Na pewno był to znakomity sposób na regenerację sił, których dużo podczas wspaniałej zabawy przedszkolaki z siebie „wykrzesały”. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: