Menu Zamknij
konkurs piosenki

Festiwal piosenki dziecięcej

Dnia 10 czerwca 2019 roku w Miejskim Przedszkolu w Stawiskach odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej. Celem festiwalu było muzyczne ukierunkowanie wrodzonych zamiłowań i zdolności dziecka w wieku przedszkolnym, wspieranie najzdolniejszych wokalnie dzieci i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych.

W konkursie wzięło udział 13 przedszkolaków w wieku 3-6 lat.

Festiwal rozpoczęto od powitania zebranych: dzieci, rodziców,  dyrekcji i komisji w składzie:

    • p. Maryla Chojnowska,
    • p. Agnieszka Góralczyk.

Komisja dokonała oceny wykonawców według następujących kryteriów: muzykalność i warunki głosowo – słuchowe wykonawcy, interpretacja piosenki, dobór repertuaru do możliwości wokalnych i wieku  dziecka.

W wyniku obrad jury przyznało 8 wyróżnień. Wszyscy  uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: