Menu Zamknij
pozar

Stracili dom w pożarze, potrzebują wsparcia…

– Nasza rodzina zawsze starała się radzić sobie z trudnościami samodzielnie, niestety los zdecydował się potraktować nas na tyle okrutnie, że zmuszeni zostaliśmy wyjść z prośbą o wsparcie do wszystkich szlachetnych osób – czytamy w apelu o pomoc, o którą prosi rodzina z Ciemianki w gminie Grabowo. W listopadzie ubiegłego roku w ich domu wybuchł pożar. Stracili dorobek życia i dach nad głową.

– Przekazujemy ten apel, bo wiem, że w Naszej Gminie są ludzie o wielkich i wspaniałych sercach, którzy być może zechcą wesprzeć pogorzelców z sąsiedniej gminy – mówi Agnieszka Rutkowska Burmistrz Stawisk. – Dla tej rodziny każdy gest się liczy, bo potrzeby są ogromne.

Zbiórka na odbudowę domu dla małżeństwa, dwóch córek oraz ich babci i dziadka założona została na stronie szczytny cel.

Wpłat dokonać można TUTAJ https://szczytny-cel.pl/b/ciemnianka

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: