Menu Zamknij
Dzieciaki z przedszkola witają wiosnę

JUŻ WIOSNA

Przyjście nowej pory roku – wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. W naszym przedszkolu przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny zaczęły się kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja przedszkola z zimowej na wiosenną. W salach zazieleniły się kąciki przyrody. Dzieci podlewały wiosenne kwiaty – żonkile, hiacynty i cebule, z których wyrastał szczypiorek. Nie zabrakło również plac plastycznych, dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny.

W poniedziałek 21 marca o godzinie 10:30 wszystkie dzieci z kolorowymi kwiatami i balonami w dłoniach, w kwiatowych opaskach, z uśmiechem na twarzach wyruszyły w kolorowym korowodzie uliczkami naszego miasteczka, aby uzmysłowić mieszkańcom, że WIOSNA JUŻ PRZYSZŁA.

przycisk galeria

 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: