Menu Zamknij
dziewczynka w kaloszach skacze po kałużach

Zakończenie roku szkolnego czyli… witajcie wakacje!

Drogie Przedszkolaki!

Życzymy Wam wspaniałych, pełnych przygód i radości wakacji! Niech każdy dzień przynosi Wam nowe odkrycia, wspaniałe zabawy i niezapomniane chwile. Bawcie się beztrosko, czerpiąc pełnymi garściami z uroków lata. Pamiętajcie, że słońce świeci specjalnie dla Was, a każda kropla deszczu to nowa okazja do skakania po kałużach!

Niech Wasze wakacyjne dni będą kolorowe jak tęcza, pełne śmiechu i przyjaźni. Odpoczywajcie, zbierajcie siły i wracajcie do nas z bagażem wspaniałych wspomnień oraz z uśmiechem na twarzy. Czekamy na Wasze opowieści o wakacyjnych przygodach i nie możemy się doczekać, by znów Was zobaczyć.

Wesołych wakacji, Kochani!

Poniżej fotogaleria z zakończenia roku szkolnego.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: