Menu Zamknij
baloniki

Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka jest jednym z najważniejszych dni w przedszkolnym kalendarzu. I w tym roku 1 czerwca przyniósł przedszkolakom mnóstwo niespodzianek.

Już od rana wraz z życzeniami dzieci otrzymały słodkie upominki, przygotowane jak zawsze przez niezawodnych Rodziców.

Prezenty – niespodzianki przyjechały do naszego przedszkola aż ze Skarżyska Kamiennej wraz z animatorami kreatywnych warsztatów artystycznych z firmy RALFIK. Podczas spotkania każdy przedszkolak pod czujnym okiem prowadzących i wychowawców samodzielnie wykonał ,,Jajo dinozaura – jurajski las w słoiku”. Począwszy od najmłodszych, wszyscy z ogromnym zaangażowaniem odliczali kolejne łopatki czarnej ziemi, żółtego piasku, żwirku i kolorowych kamyków, sadzili roślinki aby na końcu w szklanym naczyniu – jajku umieścić figurkę dinozaura. Ile było emocji przy tworzeniu kompozycji można zobaczyć oglądając naszą galerię.

Przedszkolakom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, a  jajo dinozaura, które jest ozdobą niejednego pokoiku niech przypomina im o cudownych chwilach …ich święcie.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: