dzieci przeciągają linę podczas zabawy na Orliku

Przedszkolaki na Orliku

W dniu 19 września 2024 r. na boisku Orlik odbyło się coroczne spotkanie przedszkolaków z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stawiskach. Celem wydarzenia było zapoznanie dzieci z różnymi formami aktywności fizycznej oraz zachęcenie ich do udziału w rozgrywkach sportowych.

Spotkanie przebiegało w atmosferze pełnej radości i entuzjazmu. Dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych: biegi, skoki, mini zawody piłkarskie i wiele innych. Każda z aktywności została dostosowana do wieku uczestników, co pozwoliło przedszkolakom cieszyć się sportową rywalizacją i jednocześnie doskonalić swoje umiejętności ruchowe.

W trakcie spotkania dzieci były wspierane przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, którzy zorganizowali i prowadzili wszystkie konkurencje. Opiekunowie przedszkolaków również aktywnie włączali się w zabawę, dbając o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie maluchów.

Pogoda tego dnia była wyjątkowo sprzyjająca – słońce świeciło przez cały czas trwania imprezy, co dodatkowo wpłynęło na pozytywną atmosferę i energię uczestników.

Na zakończenie spotkania każdy otrzymał drobny upominek. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń i zadowolenia z aktywnie spędzonego czasu. Z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania.