Menu Zamknij
Dzieci bawiące się z bałwankiem Olafem

Obchody Dnia Dziecka w Naszym Przedszkolu

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu to zawsze wyjątkowy czas, pełen radości, uśmiechów i niezapomnianych chwil. W tym roku nie było inaczej! Naszą imprezę prowadziła fantastyczna ekipa animatorów z firmy Ralfik, którzy zapewnili dzieciom moc atrakcji.

Od samego rana przedszkolny ogród wypełnił się śmiechem i wesołą zabawą. Na dzieci czekały różnorodne zabawy i tańce, które porwały wszystkich do wspólnej zabawy. Emocji dostarczały również zawody sportowe, w których przedszkolaki mogły sprawdzić swoje siły w przeciąganiu liny, skokach na piłce, skokach w workach oraz w przechodzeniu pod poprzeczką.

Nie zabrakło również wyjątkowych gości! Nasze przedszkole odwiedził dinozaur Triceratops, bohater bajki „Kraina Lodu” Olaf oraz sympatyczny rekinek Ralpcio. Ich obecność wywołała wielką radość i zaciekawienie wśród dzieci, które chętnie robiły sobie z nimi zdjęcia.

Dodatkową atrakcją był zamek dmuchany, który dostarczył dzieciom mnóstwo frajdy, oraz bańki mydlane, które unosiły się w powietrzu, tworząc magiczną atmosferę.

Na zakończenie tego niezapomnianego dnia, każde dziecko otrzymało słodką nagrodę. Wspólne obchody Dnia Dziecka na długo pozostaną w naszej pamięci, a uśmiechy dzieci są dla nas najlepszym dowodem na to, że zabawa była udana.

Dziękujemy firmie Ralfik za profesjonalne przygotowanie wydarzenia. Słowa wdzięczności kierujemy również w stronę  niezawodnych jak zawsze rodziców, którzy przygotowali nam słodkie poczęstunki. Dzięki temu  w czasie krótkich przerw mogliśmy naładować akumulatory i nabrać sił do dalszej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: