Menu Zamknij
Uczestnicy konkursu na scenie, w rękach trzymają dyplomy.

„Rozśpiewane przedszkole”

Dnia 17 czerwca w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Rozśpiewane przedszkole”, w którym wzięło udział 11 utalentowanych uczestników. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło społeczność przedszkolną oraz rodziców naszych małych artystów.

Konkurs rozpoczął się o godzinie 11.00, a wszyscy uczestnicy byli pełni energii i entuzjazmu. Każde dziecko miało okazję zaprezentować umiejętności wokalne. Repertuar był bardzo różnorodny – od znanych dziecięcych utworów, po nieco trudniejsze, zupełnie nieznane piosenki.

Występy oceniało jury, w skład którego wchodzili: Pan Grzegorz Paczoszka nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej w Stawiskach oraz Pani Halina Bałdyga wieloletnia nauczycielka naszego przedszkola. Jurorzy zwracali uwagę na intonację, rytm, interpretację utworów oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Wszystkie dzieci zaprezentowały się tak pięknie, że Jury postanowiło nie wybierać zwycięzców, a wyróżnić wszystkich uczestników i podarować im jednakowe upominki. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobny prezent, co wywołało wiele radości i uśmiechów na ich twarzach.

Po zakończeniu części konkursowej, wszyscy zebrani mogli wziąć udział we wspólnym śpiewaniu piosenek oraz zabawach muzycznych, co przyniosło wiele radości i śmiechu. Był to dzień pełen emocji, który na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie i pomoc w organizacji konkursu. Mamy nadzieję, że „Rozśpiewane przedszkole” zapisane w tradycje naszego przedszkola będzie cieszyć się niezmiennym zainteresowaniem i radością uczestników przez kolejne lata.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: