Menu Zamknij
Ciasto z napisem kochanym rodzicom

Uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty w naszym przedszkolu

Z ogromną radością pragniemy podzielić się wspomnieniami z uroczystych obchodów Dnia Mamy i Taty, które odbyły się w naszym przedszkolu w dniach 21 – 27 maja.  Były to wyjątkowe dni, pełne wzruszeń, uśmiechów i radości.

Nasze przedszkolaki przez wiele tygodni przygotowywały się do tego szczególnego dnia. Wszystkie dzieci, od Maluszków po Starszaki, pod czujnym okiem swoich pań, które z wielką pasją i zaangażowaniem pomagały w dopracowaniu najdrobniejszych szczegółów odważnie stanęły na scenie i wzięły udział w występach.

Dzieci recytowały piękne wiersze, które wyrażały ich miłość i wdzięczność dla mam i tatusiów. Każde słowo płynęło prosto z serca, co wywołało wzruszenie i łzy radości na twarzach rodziców.

Nie zabrakło także radosnych piosenek, które dzieci śpiewały z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem. Melodie, które wypełniły nasze przedszkole, wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój i sprawiły, że każdy dzień stał się naprawdę magiczny.

Całości dopełniły wspaniałe tańce, które przedszkolaki zaprezentowały z prawdziwą pasją. Kolorowe stroje, rytmiczne kroki i uśmiechy na twarzach dzieci sprawiły, że każdy występ był prawdziwą ucztą dla oka.

Po części artystycznej nadszedł czas na wręczenie prezentów. Dzieci, pełne dumy, wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Każdy prezent był starannie przygotowany i wywołał na twarzach rodziców szczery uśmiech.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i wspólne świętowanie tych wyjątkowych dni. Wasza obecność i wsparcie są dla nas niezwykle cenne i motywują nas do dalszej pracy. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów i cieszymy się, że mogliśmy wspólnie celebrować Dzień Mamy i Taty.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć uchwycone w kadrach najpiękniejsze momenty tych wyjątkowych dni.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: