Menu Zamknij
Dziewczynka przypina szpilkę do wyciętego z papieru serca podczas wróżb Andrzejkowych

30 listopada Andrzejki

„Święty Andrzeju daj nam znać, co się będzie z nami dziać!”

Tymi słowami dzieci z przedszkola rozpoczęły zabawę andrzejkową. Każda z grup w sposób wyjątkowy przygotowała się do tego magicznego dnia. Tajemnicze dekoracje sal, liczne eksponaty, dzieci przebrane za postaci z bajek sprawiły, że przedszkolaki przeniosły się w krainę czarów. Przy świetle świec, gdy magia zaczęła unosić się w powietrzu rozpoczęły się ekscytujące spotkania z wróżbami. Przyszłość przepowiadana była na wiele sposobów: losowanie karteczek z zawodami, zabawa w butelkę, przekłuwanie serc z imionami przyszłych sympatii, „magiczne liczby”, „wędrówka butów” itp. Każdy miał szansę odkryć, co przyniesie mu los. 

Pełen niespodzianek i wrażeń dzień dobiegł końca, ale przedszkolaki jeszcze długo będą rozpamiętywały przepowiednie, które przyniosła im wspaniała andrzejkowa zabawa.

Słowa podziękowania kierujemy w stronę naszych wspaniałych Rodziców, którzy tradycyjnie zadbali o słodki poczęstunek.

przycisk galeria

 

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: