Menu Zamknij
papierowe biedronki w koszyku

Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 02 grudnia pozostanie na długo w pamięci dzieci 3-4 letnich z Miejskiego Przedszkola w Stawiskach. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

W uroczystości brały udział dzieci 3-4 letnie z grupy „Biedronki” oraz pani dyrektor Iwona Bogdańska. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, symbol grupy – rożek Biedronkę ze słodkościami oraz upominek. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

przycisk galeria

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: