Menu Zamknij
Baner konkursu kolorowa wielkanoc

Kolorowa Wielkanoc

To wspaniała okazja by móc wykazać się swoją kreatywnością oraz umiejętnościami w przygotowaniu dekoracji, które upiększą nasze świąteczne stoły oraz umilą nam ten niezwykły czas oczekiwania na Zmartwychwstanie Pańskie.

Celem konkursu jest propagowanie folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, pobudzenie inwencji twórczej i fantazji dzieci, doskonalenie motoryki małej oraz rozwijanie percepcji wzrokowo-ruchowej.

REGULAMIN:

  • aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać ozdobę wielkanocną: pisankę, stroik, inne
  • zachęcamy do wspólnej pracy zarówno dzieci jak i rodziców
  • format i technika prac – dowolna

TERMIN SKŁADANIA PRAC:
do 29.03.2021 roku u wychowawców grup

OGŁOSZENIE WYNIKÓW:
nastąpi 1.04.2021 roku w Miejskim Przedszkolu w Stawiskach. Galeria prac razem z wynikami dostępna będzie na stronie przedszkola: przedszkolestawiski.pl

Pliki do pobrania

PlikWielkość plikuPobrania
Kolorowa Wielkanoc - plakat317 KB177

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: