Menu Zamknij
Obrazek dekoracyjny

Podziękowanie

„Miarą twojego człowieczeństwa
jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”
~ Ks. Mieczysław Maliński

Dyrektor, pracownicy oraz wychowankowie Miejskiego Przedszkola w Stawiskach składają serdeczne podziękowanie:

Panu Pawłowi Bączkowi, dyrektorowi oddziału HEXA BANKU w Stawiskach oraz Państwu Marcie i Sebastianowi Gutowskim za wsparcie finansowe przekazane na rzecz naszej placówki. Pozyskane fundusze posłużyły na zakup sprzętu AGD i doposażenie przedszkolnej kuchni.

Słowa wdzięczności kierujemy również do Państwa Dominki i Grzegorza Rogalskich oraz Pana Pawła Pupik, właściciela Firmy IT HOME za zakup i zainstalowanie systemu monitorującego teren wokół przedszkola.

Cieszymy się bardzo, że do zacnego grona Przyjaciół Przedszkola dołączyli nowi członkowie. Mając nadzieję na owocną współpracę życzymy dalszego rozwoju, wielu sukcesów oraz samych dobrych i odważnych decyzji.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: