Menu Zamknij
Rekrutacja - obrazek dekoracyjny

Rusza rekrutacja do Miejskiego Przedszkola w Stawiskach

Drodzy Rodzice

Rusza rekrutacja do Miejskiego Przedszkola w Stawiskach na rok szkolny 2022/2023. Rodziców dzieci, które już uczęszczały do przedszkola w minionych latach, prosimy o złożenie DEKLARACJI O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO. Rodziców, którzy chcą zapisać swoje dziecko pierwszy raz – WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

Wzory dokumentów można pobrać osobiście z przedszkola lub ze strony internetowej: przedszkolestawiski.pl w zakładce Dla Rodziców. Wypełniony i podpisany dokument proszę dostarczyć do Miejskiego Przedszkola w Stawiskach do dnia 30 kwietnia 2022 roku.

Pliki do pobrania

PlikWielkość plikuPobrania
DEKLARACJI O KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO19 KB104
WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA22 KB140

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: