Menu Zamknij
Międzynarodowy Dzień Strażaka - obrazek dekoracyjny

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

„Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”

To wielki trud i wielkie poświęcenie.
Nie każdy jest na nie gotów.
Tym większy szacunek dla tych,
Którzy tego trudu się podjęli.

4 MAJA DZIEŃ STRAŻAKA

Z okazji „Międzynarodowego Dnia Strażaka” wszystkim druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiskach, w imieniu wychowanków i pracowników Miejskiego Przedszkola składam podziękowania i życzenia, by służba, której się podjęliście była źródłem dumy i radości oraz poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Życzymy tyle bezpiecznych powrotów ile wyjazdów. Niech św. Florian ma Was zawsze w swojej opiece.

Dyrektor Miejskiego Przedszkola
w Stawiskach
Iwona Bogdańska

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: